Onvo
Ana Sayfaya Git

Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı
YEN NESİL DÜNYA…

Hedefimiz inovatif teknoloji

Mehmet Atmaca Elektronik olarak 30 yılı aşkın tecrübemiz ile “Hizmette ve üretimde kalite” prensibi ile tercih edilen marka olma yolunda ilerliyoruz. Her zaman, faaliyet gösterdiğimiz her alanda, en iyiyi yapmak, en iyi olmak birinci hedefimizdir. Bu anlamda şirketimizde yaratıcılık ve yenilikçiliği teşvik eden ortamı hazırlar, iş yapma tarzı ve tatbik ettiği modern yönetim teknikleriyle, katılımcı, adil ve demokratik bir yöntem biçimiyle Ülkemizin örnek kuruluşu olmaya çalışmaktayız.

Hedefimiz; birlikte çalıştığımız iş ortaklarımızın, yeni teknolojiler, yeni hizmetler ve yeni pazarlara erişimini arttırmaktır.

Hepinize saygı, selam ve sevgilerimi sunarım.

Mehmet Atmaca Yönetim Kurulu Başkanı

1970 yılında Nurettin Atmaca ve Mahi Atmaca’nın 3. çocuğu olarak dünyaya geldi. Azmi ve çalışkanlığı ile küçük yaşta dikkatleri üzerine çekti. 15 yaşında İstanbul’a geliş serüveni sonrası ticari hayata profesyonel olarak atıldı. Küçük yaşta teknolojik ürünleri tüketicilere sundu ve teknolojiye o yıllarda gönül verdi. İlerleyen zamanlarda Türkiye’nin en büyük 3. teknoloji üretim markasına bilgi ve birikimlerini aktararak yerli ekonomimize katkı sağladı.

Teknolojik ürünler konusundaki yeteneği ve ticari dehası ile ONVO Elektronik’i kurdu. Kendi televizyon markası ONVO’nun yanı sıra dünyaca ünlü SABA ve Nordmende markalarını bünyesine kattı. Son teknoloji ürünleri ONVO Elektronik imzası ile üretmeye ve her geçen gün büyümeye devam ediyor. Aktif olarak ONVO Elektronik Yönetim Kurulu Başkanlığı ve CEO görevini sürdürüyor.